Знайомство першокурсників з фахівцями Психологічної служби

Важливим завданням вищих закладів освіти є створення умов для особистісного зростання і всебічного розвитку студентської молоді, розкриття і реалізації її потенційних можливостей в обраній майбутній професії. Успішність навчання багато в чому залежить від ступеня пристосування студентів-першокурсників до нового академічного середовища.

Проблемі адаптації студентів І курсу Психологічна служба СумДПУ імені А.С. Макаренка приділяє особливу увагу. Тому на початку кожного навчального року проводиться зустріч-знайомство фахівців зазначеного підрозділу Педагогічного з першокурсниками.

Так, 14 вересня поточного року практичні психологи і соціальні педагоги завітали до першокурсників Навчально-наукового інституту педагогіки і психології. Вони ознайомили аудиторію з основними напрямками діяльності Психологічної служби (тренінгова, просвітницька, консультативна та діагностична діяльність), провели опитування з метою визначення актуальних проблем та шляхів надання допомоги студентам.

Шановні студенти!

Двері Психологічної служби завжди відкриті для вас!!!

Нагадуємо, що Психологічна служба знаходиться в кабінеті № 427 (4 поверх корпусу, де знаходиться Факультет іноземної та слов’янської філології).

Якщо у вас є запит на проведення тренінгів, просвітницьких або профілактичних заходів та консультативної підтримки ви завжди можете звернутися до Психологічної служби.

Запис за телефонами: 685-981

Практичний психолог – Вікторія Олександрівна – тел.: 050 735 03 73

Практичний психолог – Вікторія Германівна – тел.: 095 345 83 85

Соціальний педагог – Дарина Олександрівна – тел.: 099 221 31 89