День першокурсника на кафедрі соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності

15 вересня 2021 року відбувся традиційний виїзд викладачів і студентів І-ІV курсів спеціальностей «Соціальна робота», «Соціальне забезпечення» та «Менеджмент соціокультурної діяльності» на мальовничий берег річки Псел, де у затишному місці пройшла посвята першокурсників у студенти кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності.

Посвята в студенти – це свято, яке залишається в пам’яті кожного студента назавжди. Причому, не тільки для першокурсників, а й для викладачів та студентів старших курсів, які в цей день приймають до своєї дружньої кафедральної родини новоприбулих. Тому організатори (к.п.н., ст. викл. Клочко О.О., викл. Шевченко Т.С. і викл. Знобей О.В.) підійшли до підготовки і проведення заходу креативно і, разом з цим, відповідально.

Сподіваємось, що першокурсники 2021 року гідно розпочнуть своє студентське життя, з честю будуть носити звання Студента педагогічного і ще не раз яскраво й талановито представлять рідну кафедру та Навчально-науковий інститут педагогіки і психології.

Офіційний сайт навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка Designed by atjoomla.com