210x254 images stories foto durektorat kolishkina 2018 28a3e

Алла Петрівна

кандидат педагогічних наук, доцент

Тел. (0542)68-59-49

Кандидат педагогічних наук (13.00.07 – теорія і методика виховання), доцент кафедри дошкільної і початкової освіти. На кафедрі працює з 2002 року.

У 1996 р. закінчила Сумський державний педагогічний інститут імені А.С. Макаренка, ОКР спеціаліст, кваліфікація – вчитель географії і біології.

У 2014 р. на базі інституту проблем виховання НАПН України закінчила аспірантуру та захистила кандидатську дисертацію на тему „Формування екологічно доцільної поведінки учнів початкових класів у взаємодії школи і сім’ї”.

Коло наукових інтересів – формування екологічно доцільної поведінки учнів початкових класів; підготовка студентів до екологічного виховання учнів початкової школи.

Педагогічний стаж – 16 років в системі вищої педагогічної освіти у СумДПУ імені А.С. Макаренка. Колишкіна А.П. постійно проводить роботу з обдарованою молоддю, підготувала призерів Всеукраїнського конкурсу наукових робіт у галузі педагогічні науки за фахом методики викладання природознавства в початковій школі.

Навчально-методична та наукова робота: Колишкіна А.П. є автором 35 наукових праць і 3 навчально-методичних посібників (1 навчальний посібник з Грифом МОН України).

Має нагороди: грамота МОН України, грамоти ректора СумДПУ імені А.С. Макаренка.

Офіційний сайт навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка Designed by atjoomla.com