199x252 images stories foto socped Гончаренко Олена Володимирівна 1 821c2 Заступник директора

з культурно-масової і волонтерської роботи

ГОНЧАРЕНКО

Олена Володимирівна

кандидат педагогічних наук, старший викладач

Тел. (0542)68-59-14

E-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Освіта: У 1997 р. закінчила філологічний факультет Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка за спеціальностями «Українська мова і література та зарубіжна література» (здобула кваліфікацію вчителя української мови і літератури та зарубіжної літератури).

 У березні 2016 року на засіданні спеціалізованої Вченої ради К 55.053.01 СумДПУ імені А.С. Макаренка відбувся захист кандидатської дисертації Гончаренко О.В. на тему «Статево-рольове виховання учнів у середніх навчальних закладів України (1940–1950-ті роки)» під керівництвом канд. філос. наук, доцента Луценко О.А. (спеціальність 13.00.01 – теорія та історія педагогіки).

Коло наукових інтересів: гендерні дослідження в педагогіці та історії педагогіки, гендерні аспекти соціальної роботи і соціокультурної діяльності.

З 2001 р. Гончаренко О.В. входить до складу Науково-дослідницького центру гендерної освіти. Професійну підготовку з гендерних досліджень одержала у Сумському гендерному центрі та на 8-й Міжнародній літній школі з гендерних досліджень «Форос’2004».

Наукові публікації: Є автором понад 70 наукових публікацій.

Офіційний сайт навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка Designed by atjoomla.com