IV Всеукраїнська науково-практична конференція для студентів, магістрантів та молодих науковців "Дошкільна і початкова освіта: реалії та перспективи" (2)

28 квітня 2021 року відбулася IV Всеукраїнська науково-практична конференція для студентів, магістрантів та молодих науковців "Дошкільна і початкова освіта: реалії та перспективи" присвячена 20-й річниці Навчально-наукового інституту педагогіки і психології та кафедри дошкільної і початкової освіти Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Зважаючи на карантинні обмеження, науковий захід відбувся у дистанційному форматі за допомогою платформи «Google Meet, до якого долучилися представники студентської спільноти з різних регіонів України: Суми, Кропивницький, Полтава, Київ, Умань. Загалом участь у конференції взяли 136 молодих науковців.

Вітальним словом захід розпочала директор Навчально-наукового інституту педагогіки і психології професор Світлана Миколаївна Кондратюк, яка акцентувала на актуальності й надзвичайній важливості тематики конференції та побажала плідної роботи, творчого натхнення, вдалої дискусії, якісного обміну думками та власними ідеями учасникам науково-практичної конференції.

Модератором конференції виступила завідувач кафедри дошкільної і початкової освіти к.пед.н., доцент Наталія Миколаївна Павлущенко.

Програма конференції

Резолюція

Після урочистого відкриття наукового заходу, учасники перейшли до пленарного засідання та безпосереднього обговорення проблем сучасної дошкільної та початкової освіти. Зокрема, студенти, магістранти та молоді науковці виступили з презентаційними матеріалами та продемонстрували високий науковий рівень доповідей та повідомлень з різних аспектів досліджуваної проблеми. За результатами конференції буде видано збірник наукових статей щодо реалій та перспектив дошкільної і початкової освіти.

Дякуємо всім молодим науковцям, що знайшли можливість взяти участь у конференції! Сподіваємося на тривалу й плідну наукову співпрацю!