Друга міжнародна наукова конференція «А.П. Чехов і його творчість у соціокультурному просторі ХХ – ХХІ століть» (2)

28-29 травня 2021 року пройшла друга міжнародна наукова конференція «А.П. Чехов і його творчість у соціокультурному просторі ХХ – ХХІ століть», організована з ініціативи кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ННІ педагогіки і психології у співдружності з Сумською універсальною науковою бібліотекою та всеукраїнським театральним фестивалем «Чехов-фест».

У своїх повідомленнях учасники – представники різних галузей сучасної гуманітарстики – розглянули актуальні питання, пов’язані з життям, художньою спадщиною та громадською діяльністю письменника, з функціонуванням його прозової творчості у світовому культурному просторі, зі сценічною інтерпретацією його п’єс.

Особливу зацікавленість викликали повідомлення зарубіжних учасників, зокрема І. Шаца, режисера-постановника Кишинівського державного російського драматичного театру імені А.С. Чехова, народного артиста Республіки Молдови, який познайомив з основними підходами осмислення творів великого письменника в різних європейських країнах, з провідними тенденціями розвитку молдавської драматургії 2010 – 2020-х років.

Варто додати, що пленарне засідання конференції проходило в галереї «BureauArt» (кураторка галереї – Р. Миленкова) серед робіт відомого українського художника О. Малих (м. Київ). Розгорнута експозиція «Листи з Вавилону» сприяла виникненню відповідної мистецької атмосфери, активізувала науково продуктивне  спілкування всіх учасників конференції.

Офіційний сайт навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка Designed by atjoomla.com