ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Соціальна підтримка сім’ї та дитини у соціокультурному просторі громади» (2)

1-2 червня 2021 року у Сумському державному педагогічному університету імені А.С. Макаренка відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Соціальна підтримка сім’ї та дитини у соціокультурному просторі громади», організована кафедрою соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності. Цього року на конференції свої освітні заклади представили близько 180 учасників з України (Київ, Сєвєродонецьк, Чернігів, Ніжин, Черкаси, Тернопіль, Харків, Кривий Ріг, Суми), Республіки Польщі та Молдови.  

З вітальними словами до учасників конференції виступили перший проректор СумДПУ імені А.С. Макаренка, кандидат наук з державного управління, професор Пшенична Любов Василівна; проректор з науково-педагогічної (наукової) роботи СумДПУ імені А.С. Макаренка Кудріна Ольга Юріївна; директор ННІПП, кандидат педагогічних наук, професор Кондратюк Світлана Миколаївна; заступник директора НН ІПП з наукової роботи, кандидат філософських наук, доцент Вертель Антон Вікторович; завідувач кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності СумДПУ імені А.С. Макаренка, кандидат педагогічних наук, доцент Поляничко Анжела Олександрівна.

У рамках конференції відбувся офіційний старт у Сумській області флешмобу «Чемпіони кібербезпеки» від ГО «Ліга сучасних жінок» (засновниці – викладачі кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності к.п.н., доц. Полякова Ольга Михайлівна та к.п.н. Пономаренко Людмила Іванівна); проведені майстер-клас «Використання мультимедійних інтерактивних технологій для розвитку толерантності і милосердя у просторі дозвіллєвої діяльності дітей» від Шевченко Таїсії Станіславівни (викладач кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності СумДПУ імені А. С. Макаренка, керівник креатив-групи аніматорів «Давай грай!»), майстер-клас «Ресурси підвищення соціально-культурного потенціалу театру для людей з інвалідністю “Ми Є”» від Нянькіної Тетяни Володимирівни (викладач кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності СумДПУ імені А. С. Макаренка, режисер родинного театру «Нянькіни», художній керівник Сумського театру для людей з інвалідністю «Ми Є») та дискусійний круглий стіл «Сучасні тенденції соціальної підтримки сім’ї та дитини у соціокультурному просторі громади» тощо.