ОНЛАЙН ГОДИНА ЕКОСВІДОМОСТІ

26 квітня 2024 року Наукова бібліотека провела для студентів ННІПП онлайн годину екосвідомості «У ПРИРОДІ НЕМАЄ НІ НАГОРОД, НІ ПОКАРАНЬ – Є НАСЛІДКИ».

«Сьогодні екологічні проблеми є найважливішими для людей і визначають рівень благополуччя всієї світової цивілізації. Останнім часом ми все частіше починаємо згадувати про проблеми, пов’язані з екологією і безпекою нашого життя на планеті Земля. Людство почало усвідомлювати величезну кількість негараздів, які впливають на навколишнє середовище. Саме молоде покоління повинне розвивати в собі культуру спілкування з природою», – зазначила завідувачка сектором обслуговування в читальних залах Алла Стельмах. Акцентувала увагу на негативному впливі війни на навколишнє середовище. Обстріли лісів, наземних і морських екосистем, промислових об’єктів, транспортної інфраструктури та будинків, руйнування систем водопостачання, каналізації та поводження з відходами провокують широкомасштабну та серйозну шкоду з довгостроковими наслідками довкілля та для здоров’я людей.Протягом заходу студенти визначили роль кожної людини у збереженні природи планети, її екосистем і ресурсів. Сподіваємося, що ця зустріч нікого не залишила байдужими!