8 травня - День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років

8 травня, в День пам’яті та перемоги, Україна вшановує кожного, хто боровся з нацизмом.

З Великоднем!

У день світлого Великодня директорат ННІПП вітає інститутську спільноту зі святом! Бажаємо щирою надією і міцною вірою усім добра та благополуччя! Нехай ніжним ароматом смачних пасок, яскравими фарбами крашанок та родинною турботою наповняться ваші домівки! МИРУ НАМ УСІМ!!!

Благодійна виставка-продаж пасхальних виробів у СумДПУ

З нагоди світлого свята Великодня дружній колектив навчально-наукового інституту педагогіки і психології разом з іншими структурними підрозділами Педагогічного університету долучився до Благодійної виставки-продажу пасхальних виробів, яка відбулася 3 травня 2024 р. в холі Центрального корпусу.

Навчально-науковому інституту педагогіки і психології - 23!

У цьому році ми святкуємо 23-тю річницю від дня заснування Навчально-наукового інституту педагогіки і психології, який з 2001 року пройшов шлях від соціально-гуманітарного факультету до одного з провідних і найчисельніших інститутів СумДПУ імені А.С. Макаренка.

26 квітня 2024 р. відбулася Х Міжнародна науково-практична конференція "Інноваційний розвиток вищої освіти: глобальний, європейський та національний виміри змін"

Круглий стіл: «ДоброЧесність: цінності в щоденній навчальній та науковій роботі»

26 квітня 2024 р. для магістрів спеціальності 053 Психологія відбулося засідання круглого столу: «ДоброЧесність: цінності в щоденній навчальній та науковій роботі».

Міжнародний день памʼяті про Чорнобильську катастрофу

26 квітня 1986 року – Міжнародний день памʼяті про Чорнобильську катастрофу.