Волонтерська діяльність

images 1 f98d9Волонтерська діяльність

Розвиток волонтерської діяльності в ННІПП детермінований гуманізацією навчально-виховної роботи, соціальною активністю студентської молоді, необхідністю формування в них почуття громадянськості і відповідальності. В Інституті педагогіки і психології склалися добрі традиції підготовки активних студентів до волонтерської діяльності, яка виступає одним із напрямів виховної роботи, сприяє професійному становленню студентів, формує їх соціально активну життєву позицію, допомагає саморозвитку та самореалізації студентів, дає можливість засвоювати соціальний досвід.  Волонтерська діяльність здійснюється як в теоретичній площині, так і в практичній позааудиторній роботі.

На сьогодні в ННІПП активно функціонують такі напрями волонтерського руху:

Волонтерський рух «Крок назустріч» – надання соціальної, психологічної, педагогічної підтримки та побутової допомоги дітям та дорослим з обмеженими можливостями (керівник – викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Паладіч О.В.).

– Волонтерський загін «Добрі справи» – об’єднання та мобілізація добровільних зусиль студентів для створення позитивних змін в суспільстві; співпраця з державними і громадськими організаціями у галузі соціальної допомоги різним верствам населення міста Суми (керівник – к.пед.н., ст. викладач кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності Клочко О.О.).

Звіт про діяльність у 2021 році волонтерського загону «Добрі справи»

– Волонтерська ініціатива «Колограй»– популяризація моральних та духовних цінностей серед дитячої та юнацької аудиторії шляхом залучення їх до активної ігрової діяльності, поширення та розвиток сучасних гуманних ініціатив в соціокультурній діяльності (керівник – викладач кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності Шевченко Т.С.).

Офіційний сайт навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка Designed by atjoomla.com