Міжнародний день памʼяті про Чорнобильську катастрофу

26 квітня 1986 року – Міжнародний день памʼяті про Чорнобильську катастрофу.

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт із соціальної та економічної інклюзії.

Вітаємо магістрантку спеціальності 016 Спеціальна освіта (016.02 Корекційна психопедагогіка) Юлію Гиленко з Дипломом ІІІ ступеня ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із соціальної та економічної інклюзії в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини (науковий керівник - професор Оксана Боряк), який відбувся 24 квітня 2024 р.

ОНЛАЙН ГОДИНА ЕКОСВІДОМОСТІ

26 квітня 2024 року Наукова бібліотека провела для студентів ННІПП онлайн годину екосвідомості «У ПРИРОДІ НЕМАЄ НІ НАГОРОД, НІ ПОКАРАНЬ – Є НАСЛІДКИ».

"SWOT-аналіз-рефлексія психологічної практики у формі захисту творчих проектів: «Мій перший практичний досвід»

25 квітня 2024 року, у рамках «Тижня психології» кафедрою психології навчально-наукового інституту педагогіки і психології СумДПУ імені А.С. Макаренка разом зі студентами другого та першого курсу спеціальності 053 Психологія був проведений захист-конкурс творчих проектів студентів на тему: «SWOT-аналіз-рефлексія навчальної психологічної практики: «Мій перший практичний досвід».
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ПСИХОЛОГА

Щороку 23 квітня в Україні відзначається День психолога, а фахівці з ментального здоров'я отримують привітання від близьких.

Онлайн-вебінар "Організація соціокультурної діяльності: практичні аспекти підготовки спеціалістів на сучасному етапі"

Кафедра соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності СумДПУ мала честь стати співорганізатором методичного онлайн-вебінару "Організація соціокультурної діяльності: практичні аспекти підготовки спеціалістів на сучасному етапі", який відбувся 22.04.2024 на базі КЗВО КОР "Академія мистецтв імені Павла Чубинського" (м. Київ).