Увесь світ сьогодні приділяє максимальну увагу боротьбі з пандемією коронавірусу. Проте, важливо не забувати, що, на жаль, є й інші загрози. І деякі з них більш серйозні, ніж Covid-19.
Щороку 1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом, який вперше був проголошений у 1988 році. Символом Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом є червона стрічка, яка символізує пам’ять про людей, життя яких забрав СНІД. Також вона є символом боротьби із захворюванням і надії на те, що незабаром знайдуть ліки від «чуми XX століття». У цей день багато державних, громадських та медичних організацій у всьому світі проводять різні просвітницькі та діагностичні заходи.
Не залишився осторонь проблеми й Навчально-науковий інститут педагогіки і психології.
В рамках події викладачі та студенти кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності, зокрема учасники волонтерського загону «Добрі справи» (керівник – к.п.н., ст. викл. Клочко О.О.), виклали в соцмережах відповідні пости щодо проведених у місті Суми заходів, на яких медиками і представниками ВІЛ-сервісних громадських організацій обговорювалася ситуація з ВІЛ/СНІДом в області, підбивалися підсумки Європейського тижня тестування (для детального ознайомлення з матеріалом скористайтеся посиланням: https://tribuna.sumy.ua/news/u-sumah-vidbuvsya-kruglyj-stil-vsesvitnogo-dnya-borotby-zi-snidom/ )
На практичному занятті з «Соціально-психологічного консультування» (викладач – к.п.н., доц. Гончаренко О.В.) обговорювалися зі студентами 0026 групи (спеціальність «Соціальне забезпечення») масштаби поширення пандемії СНІДу у світі загалом та Україні зокрема, а також формували навики надання майбутніми фахівцями соціальної сфери консультативної допомоги з питань ВІЛ/СНІДу.