Співпраця зі стейкхолдерами. Робота над удосконаленням ОП.

У межах роботи над проектами ОП гаранти ОП: завідувач-професор Оксана БОРЯК (гарант ОПП першого (бакалаврського) рівня ВО «Психокорекційна педагогіка. Логопедія»), доцент Юрій КОСЕНКО (гарант ОПП другого (магістерського) рівня ВО «Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія)» провели робочу зустріч з керівником Закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 17 «Радість» м. Суми, Сумської міської ради – Аліною БАТАРЧУК.

Цього ж дня гаранти ОП: завідувач-професор Оксана БОРЯК (гарант ОПП першого (бакалаврського) рівня ВО «Психокорекційна педагогіка. Логопедія»), доцент Юрій КОСЕНКО (гарант ОПП другого (магістерського) рівня ВО «Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія)» у межах роботи над проектами ОП провели робочу зустріч з керівництвом Сумського закладу загальної середньої освіти спеціальної школи Сумської міської ради СЗЗСО СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА СМР – директором Валентиною СЛЮСАРЕНКО, заступник директора з навчально-виховної роботи Тетяною СКИБОЮ. У межах зустрічей визначили подальші шляхи удосконалення ОП: пропозиції щодо ОК, за спеціалізацією 016.01 Логопедія, шляхи співпраці між закладом дошкільної освіти та кафедрою під час практичної підготовки здобувачів як першого так і другого рівнів ВО.