Академічна доброчесність здобувачів вищої освіти

20 лютого 2024 року кафедрою дошкільної і початкової освіти проведено методичний семінар для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальностей 012 Дошкільна освіта і 013 Початкова освіта за темою «Академічна доброчесність здобувачів вищої освіти».

Модератором заходу виступила завідувач кафедри Наталія ПАВЛУЩЕНКО, яка наголосила на важливості дотримання академічної доброчесності, вказала на нормативно-правову базу дотримання академічної доброчесності в Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка, процедуру і порядок запобігання академічному плагіату. У ході семінару доцент Лариса ПУШКАР нагадала учасникам про нормативні вимоги до написання кваліфікаційної роботи, доцент Ольга ВАСЬКО виступила із доповіддю «Академічна доброчесність та штучний інтелект: як уникнути зловживань та плагіату».