Найщиріші вітання!

Сьогодні свій день народження святкує директор Навчально-наукового інституту педагогіки і психології, професор Світлана КОНДРАТЮК!

Шановна Світлано Миколаївно! Щиро вітаємо Вас із Днем Народження!
Ви – гармонійне поєднання відмінного, вимогливого і справедливого керівника, але водночас чуйного директора, просто чудової жінки.
Від усієї нашої великої викладацької і студентської родини Навчально-наукового інституту педагогіки і психології зичимо Вам щастя, здоров’я, благополуччя та душевного затишку.
Нехай усе задумане й заплановане з легкістю реалізується, справи ніколи не стоять на місці, успіх супроводжує Вас на кожному кроці.
Нехай життя до Вас завжди буде щедрим на гарних людей, добрі події, приємні турботи та враження.
Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють і допомагають колеги, минають негаразди й непорозуміння.
Бажаємо, щоб робота приносила Вам радість, а старання були виправдані вдячністю Ваших студентів. Нехай доля збагачує Вас життєвою енергією, натхненням і радістю сьогодення.
Сонця, любові, тепла, ніжності та безкінечної радості на Вашому життєвому шляху!
З днем народження