Перемога у Всеукраїнському студентському професійному творчому конкурсі наукових робіт зі спеціальності 013 «Початкова освіта»

ННІПП щиро вітає з перемогою у Всеукраїнському студентському професійному творчому конкурсі наукових робіт зі спеціальності 013 «Початкова освіта» студентку першого року навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта Тетяну Миколаївну Бечишину і її наукового керівника Ольгу Олександрівну Васько.

За результатами конкурсу Тетяна Миколаївна нагороджена дипломом ІІІ ступеня. Бажаємо студентці і її науковому керівнику наснаги, невичерпної енергії та натхнення для подальших наукових пошуків і звершень. Нехай здобуті знання та досвід стануть міцним підґрунтям для професійного зростання і самореалізації. Успіхів та нових перемог!