Новини

Аспіранти кафедри педагогіки – переможці Всеукраїнського конкурсу есе про академічну доброчесність

Аспіранти  кафедри педагогіки Олександр Ількаєв та Ван Жусінь  здобули перемогу у Всеукраїнському конкурсі есе, присвяченому академічній доброчесності.

Ван Жусінь у своїй роботі написала: Я прагну пізнати мистецтво танцю й здобути  академічну мистецьку освіту, тому в 2021-2022 році я навчалася в місті Суми в педагогічному університеті за освітньою програмою Хореографія і здобула магістерську мистецьку освіту. Героїчні люди і Суми в цілому справляють сильне враження. Під  час занять, а також культурно-мистецьких заходів завдяки українським викладачам, а також завдяки  випускниці Сумського педагогічного  університету Бянь Лулу я, хоча й онлайн, дізналася про українську культуру. Колеги з повагою розповідали про мистецькі традиції, а також навчали української мови. А ще читали твори Тараса Шевченка. Це справило на мене  сильне враження.

З 2024 року я навчаюся в аспірантурі і прагну пізнати педагогіку танцювального мистецтва, яку шанують і в моїй країні Китай. Моя улюблена справа – це мистецтво танцю. Я пишу дисертацію, і мені дуже хочеться розповісти в ній про душу України доказово й академічно доброчесно.

Олександр Ількаєв у номінації «Нестандартне есе» продемонстрував глибоке розуміння важливості етичних принципів у освітньому процесі. Його нестандартна робота – авторська пісня – вирізнялася оригінальністю мислення щодо впровадження принципів академічної доброчесності в освітньому середовищі.

Олександр Ількаєв зазначає: «Я дуже вдячний за можливість взяти участь у конкурсі від СумДПУ та високу оцінку моєї роботи! Такі конкурси дають додатковий поштовх до розвитку. Молоде покоління в чергове проявило свій талант й усвідомленість, особливо у площині доброчесності. Дуже чудово, що навіть в такі скрутні часи вдається провести захід всеукраїнського масштабу!»

Навчання в аспірантурі на кафедри педагогіки СумДПУ  Олександр поєднує з професійною діяльність у галузі музики Він – музичний продюсер та звукоінженер, засновник лейблу й студії Shining Music Records.

Ось кілька фактів про Олександра Ількаєва:

1. 19 років у звукозаписі, але в музиці з 3-х років.

2. У 2015 р. закінчив курс музичного продюсера та звукоінженера в Audio Institute of America (Сан-Франциско) і отримав диплом продюсера та звукоінженера. У цьому ж році заснував свій лейбл звукозапису Shining Music Records.

3. У 2016 р. відкрив одну з найбільших студій звукозапису в Україні (120 кв.м), що дислокується в Запоріжжі.

4. Випускає власну музику у США, Європі та Австралії, зокрема за підтримки Sony Music, має колаборації зі Snapchat та Дія.   Наразі продовжує розвивати музичну культуру України під своїм лейблом, випускати музику та взаємодію з Культурними силами України.

Вітаємо наших аспірантів з перемогою.