Вітаємо!!!

234f28e2b05cd950adf969e40fdee31d 7800fСьогодні свій день народження святкує наша дорога колежанка, завідувачка кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності Анжела Олександрівна ПОЛЯНИЧКО.
Шановна Анжело Олександрівно! З нагоди Вашого Дня народження колектив ННІПП висловлює Вам свої щиросердні вітання та уклінну подяку за Вашу невтомну роботу, відповідальність і вагомий особистий внесок у розвиток нашого Інституту.
Окреме спасибі за Вашу людяність – щоденний позитивний настрій, щирість і порядність, доброту і комунікабельність, ввічливе і доброзичливе ставлення як до колег по роботі, так й до студентів.
Бажаємо, щоб поруч з Вами завжди були люблячі й уважні люди, нехай кожен день стане святом, а вдома буде затишно і світло. Стабільності Вам у всьому і впевненості в завтрашньому дні, зовнішньої краси та внутрішньої тиші. Нехай реалізуються усі Ваші найсміливіші плани і бажання, а життя буде краще, цікавіше і яскравіше, ніж в будь-яких мріях!
 
З повагою і найщирішими побажаннями, колектив Навчально-наукового інституту педагогіки і психології 

День першокурсника ННІПП

375023200 2694569387360883 1879091260029998476 n 568874 вересня 2023 року став святковим для першокурсників Навчально-наукового інституту педагогіки і психології СумДПУ імені А.С. Макаренка. У цей день дружна інститутська родина привітала своїх наймолодших студентів з початком нового навчального року, провівши у змішаному форматі День першокурсника ННІПП. 

Слова вітання та побажання якнайшвидше адаптуватися у новому статусі прозвучали від директора ННІПП – проф. КОНДРАТЮК Світлани Миколаївни. Інформацію про початок занять у новому навчальному році та комунікацію між учасниками освітнього процесу в умовах воєнного стану учасники заходу отримали від заступника директора ННІПП з навчальної роботи доц. КОЛИШКІНОЇ Алли Петрівни.

На зустріч з першокурсниками завітали заступник начальника навчального відділу КУЩ Юлія Іванівна і директор Наукової бібліотеки СумДПУ імені А.С. Макаренка ЖЕЛЕЗНЯК Ірина Олександрівна.

Про те, що у складі Навчально-наукового інституту педагогіки і психології діє студентське самоврядування, яке покликане бути представником здобувачів вищої освіти в дирекції Інституту та адміністрації Університету, першокурсники дізналися від студентського директора,  магістрантки першого року навчання ТАРАН Євгенії.

Також першокурсники мали нагоду познайомитися сьогодні із завідувачами кафедр та академічними кураторами, від яких вони дізналися про особливості організації навчальної, наукової і позанавчальної діяльності на кафедрах, поспілкуватися один з одним тощо.

Отже, вітаємо дорогих наших першокурсників у дружній родині енергійного, ініціативного і творчого студентства Навчально-наукового інституту педагогіки і психології! Нехай нові знання, вміння, сформовані компетентності пришвидшать нашу Перемогу та розбудову вільної і незалежної України!

Висловлюємо вдячність колективу ННІПП за допомогу в організації і проведенні даного заходу.

Найщиріші вітання!!!

Колектив ННІПП щиро вітає з Днем народження заступника директора ННІПП з виховної і профорієнтаційної роботи, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності Ірину Миколаївну ІОНОВУ!!!

Ірино Миколаївно, нехай щастя супроводжує Вас на кожному кроці, здоров'я буде міцним за будь-яких обставин, удача та везіння стануть Вашими надійними супутниками у житті. Бажаємо процвітання, безперервного розвитку, кар'єрних горизонтів, хороших перспектив та нових приємних вражень!

e0f369d2dd33c08adcb4da118bbe5193 ba20bionova 4a34c d7c3d

У СумДПУ імені А.С. Макаренка відбувся захід з ушанування пам’яті доктора педагогічних наук Дмитра КОЗЛОВА

"…А й правда, крилатим ґрунту не треба. Землі немає, то буде небо". (Ліна Костенко) – під такою назвою 8 червня 2023 року в Сумському державному педагогічному університеті імені А. С. Макаренка відбувся захід з ушанування пам’яті доктора педагогічних наук Дмитра КОЗЛОВА.

Понад 60 учасників зібрала аудиторія макаренківської родини і понад 30 доєднались онлайн: Полтава, Харків, Київ.

На заході було презентовано книгу «Той, хто прагнув жити: перерваний політ доктора наук Дмитра Козлова» / наук.редактор – Ю.Лянной; упоряд. І.Чистякова, І. Михайличенко.  Суми: СумДПУ імені А. С. Макаренка, 2021.  378с.

 

Детальніше...

Офіційний сайт навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка Designed by atjoomla.com