День першокурсника на кафедрі соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності

15 вересня 2021 року відбувся традиційний виїзд викладачів і студентів І-ІV курсів спеціальностей «Соціальна робота», «Соціальне забезпечення» та «Менеджмент соціокультурної діяльності» на мальовничий берег річки Псел, де у затишному місці пройшла посвята першокурсників у студенти кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності.

Посвята в студенти – це свято, яке залишається в пам’яті кожного студента назавжди. Причому, не тільки для першокурсників, а й для викладачів та студентів старших курсів, які в цей день приймають до своєї дружньої кафедральної родини новоприбулих. Тому організатори (к.п.н., ст. викл. Клочко О.О., викл. Шевченко Т.С. і викл. Знобей О.В.) підійшли до підготовки і проведення заходу креативно і, разом з цим, відповідально.

Сподіваємось, що першокурсники 2021 року гідно розпочнуть своє студентське життя, з честю будуть носити звання Студента педагогічного і ще не раз яскраво й талановито представлять рідну кафедру та Навчально-науковий інститут педагогіки і психології.

Знайомство першокурсників з фахівцями Психологічної служби

Важливим завданням вищих закладів освіти є створення умов для особистісного зростання і всебічного розвитку студентської молоді, розкриття і реалізації її потенційних можливостей в обраній майбутній професії. Успішність навчання багато в чому залежить від ступеня пристосування студентів-першокурсників до нового академічного середовища.

Проблемі адаптації студентів І курсу Психологічна служба СумДПУ імені А.С. Макаренка приділяє особливу увагу. Тому на початку кожного навчального року проводиться зустріч-знайомство фахівців зазначеного підрозділу Педагогічного з першокурсниками.

Так, 14 вересня поточного року практичні психологи і соціальні педагоги завітали до першокурсників Навчально-наукового інституту педагогіки і психології. Вони ознайомили аудиторію з основними напрямками діяльності Психологічної служби (тренінгова, просвітницька, консультативна та діагностична діяльність), провели опитування з метою визначення актуальних проблем та шляхів надання допомоги студентам.

Детальніше...

В інституті педагогіки і психології шукали таланти

14 вересня 2021 року у Навчально-науковому інститут педагогіки і психології відбувся щорічний конкурс для першокурсників «Алло, ми шукаємо таланти!».

Чудова актова зала педагогічного університету приймала найталановитіших зірочок нашого інституту. Вже стало доброю традицією таким способом розкривати таланти студентів, особливо першокурсників.

Усі охочі могли продемонструвати журі свої творчі здібності та уподобання – вони співали, танцювали, декламували вірші тощо. Учасниці й учасниці конкурсу старалися максимально презентувати свої самодіяльні номери на сцені і це означало, що молодь, яка вступила до нашого навчального закладу, безперечно, талановита і креативна.

По завершенню заходу всіх учасників нагородили грамотами і привітали з першою перемогою «солодкими компліментами».

Усім учасникам конкурсу хочеться подякувати за ті хвилини радості, які вони подарували відбірковій комісії конкурсу!

Волонтери ННІПП відвідали міський фестиваль «Друг з притулку»

12 вересня 2021 року у міському парку  культури та відпочинку імені І.М. Кожедуба відбувся фестиваль «Друг з притулку», який зібрав волонтерів Сумського товариства захисту тварин, творчі колективи і сумчан, які шукали собі чотирилапих друзів.

Волонтери Навчально-наукового інституту педагогіки і психології не залишилися байдужими до проблеми бездомних тварин. Наші студенти не тільки цікаво, а й з користю провели свій вільний час: вони підтримали благодійників і знайшли собі вірних друзів.

Загалом завдяки проведеному заходу вдалося знайти дім для 5 дорослих собак, 11 цуценят і 4 кошенят. Ті тварини, які не знайшли господарів, повернулися до притулку, з якого їх можна забрати в будь-який час.

Офіційний сайт навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка Designed by atjoomla.com