Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти: нові перспективи міжнародної діяльності (2)

изображение viber 2021 03 25 08 55 56 7ba0fНауково-дослідною лабораторією проблем інклюзивної освіти (НДЛ ПІО) кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології СумДПУ імені А.С.Макаренка (завідувач лабораторії професор Бондаренко Ю.А.) ініційовано міжнародну зустріч адміністрації університету з керівником академічної спілки Modern Education & Research Institute (MERI) Катериною Царанок. Зустріч проведено в онлайн форматі 17 березня 2021 року.

Місія MERI – внести вклад в реалізацію концепції інтернаціоналізації та надати підтримку викладачам і адміністрації ЗВО в модернізації діяльності через впровадження сучасних підходів до вищої освіти в глобальному контексті, своєчасній адаптації до змін світового соціального та академічного середовища.

Катериною Царанок презентовано «Міжнародну дорожню карту співробітництва» у форматі колективної та індивідуальної співпраці академічної спілки MERI з закладами вищої освіти. Пропозиція щодо співпраці з академічною спілкою MERI зацікавила адміністрацію університету. Проф. Ю. А. Бондаренко передано відповідні документи на розгляд.

Офіційний сайт навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка Designed by atjoomla.com