Національно-патріотичне та громадянське виховання

images bacbbНайважливішою місією вищої школи є підготовка покоління інтелектуально розвинених, високоморальних, творчо працюючих професіоналів – громадян України, патріотів, інтелігентів. Виховання інтелектуальної еліти суспільства має здійснюватися на основі цілеспрямованого формування національно-громадянських засад, професійних знань, умінь та навичок студентів як майбутніх фахівців.

Детальніше...

Правове і превентивне виховання

images f076eНеобхідність правового і превентивного виховання студентів зумовлена зростанням творчої, організаційної, координаційної ролі права і порядку в економічному, політичному та соціальному розвитку суспільства. Здатність розуміти норми моралі і законів, вміння відповідним чином поводитись формується у студентської молоді в рамках проведення в ННІПП соціально-виховних заходів та участі в різних видах діяльності.

Художньо-естетичне виховання

 

images 3 1099d

 

Особливістю естетичного виховання в ННІПП є формування у майбутніх фахівців розуміння прекрасного, розвиток у студентів творчих здібностей, потреб, навичок і вмінь зберігати та вносити прекрасне, красиве і піднесене в життя.

 

Детальніше...

Екологічне і трудове виховання

images 03349Екологічне виховання в ННІПП  спрямоване на розвиток в студентів екологічної культури, формування в них екологічної свідомості й екологічної культури. Екологічне виховання передбачає розкриття сутності світу природи – середовища перебування людини, яка повинна бути зацікавлена у збереженні цілісності, чистоти, гармонії в природі. Це передбачає уміння осмислювати екологічні явища, робити висновки про стан природи, розумно взаємодіяти з нею. Естетична краса природи сприяє формуванню моральних почуттів обов'язку і відповідальності за її збереження, спонукає до природоохоронної діяльності. 

Детальніше...

Фізичне виховання і формування ЗСЖ

images 4284bЗ метою виховання відповідального ставлення до власного здоров'я, здорового способу життя; формування знань і навичок фізичної культури в житті людини; забезпечення повноцінного фізичного розвитку студентів; фізичного, духовного та психічного загартування; формування потреби у безпечній поведінці, протидії та запобігання негативним звичкам, профілактики захворювань; створення умов для активного відпочинку студентів в Інституті педагогіки і психології:

Офіційний сайт навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка Designed by atjoomla.com